Jak widzisz udział w ABW?

Dodałyśmy ostatnio do sekcji udział więcej narzędzi, które ułatwiają ukształtowanie ABW razem z nami. Przede wszystkim znacznie przystępniejsze jest teraz zgłoszenie chęci organizacji wydarzenia towarzyszącego podczas Bookfairu, cokolwiek miałoby to być – czy prelekcja, czy dyskusja, warsztat, pokaz filmu czy cokolwiek innego, co nie wpadło nam do głowy. Niech wam ten formularz służy; a jeśli z jakiegoś powodu nadal byłby niewystarczający, to zachęcamy, żeby się po prostu do nas odezwać!

Poza tym stworzyłyśmy też playlistę na spotify, którą można swobodnie współtworzyć. Muzyka jest dla nas bardzo ważna i wiemy, że dla wielu z was też; niech więc to, czego będziemy słuchać podczas wydarzenia, będzie dziełem nasz wszystkich.

A jeśli macie jeszcze jakieś pomysły, które mogłybyśmy wspólnie zrealizować, nasz mail jest do waszej dyspozycji – wystarczy kliknąć w przycisk, który do niego odsyła. Bardzo was do tego namawiamy!

Mamy nadzieję, że da wam to wszystkim szansę do poczucia, że wasz wpływ na kształt Bookfairu jest bardzo namacalny, a nawet materialny. To ważny afekt, który może naszym drogowskazem przy wszelkiej aktywności (anty)politycznej, a w przypadku budowania autonomii być może nawet niezbędny.

Nieczytelne