Benefit na ABW

Zanim w Prozie rozpocznie się bookfair, na CRK rozbrzmieje muzyka. Impreza zapowiada się na dużą, a że nadal trwa proces organizacyjny, to będzie się tylko powiększać. Na razie wiadomo na pewno, że zagrają dla nas 3 zespoły: The Pau, Snakes Snakes Snakes i Trujące Kwiaty, ale szykuje się ich więcej. Cieszymy się bardzo, że już teraz wasz wkład miał tak duży wpływ na kształt benefitu – Snakes Snakes Snakes zagrają u nas tylko dzięki poleceniu z facebookowego komentarza, bez którego nasze ścieżki prawdopodobnie nigdy by się nie przecięły.

Zapraszamy was wszystkich do przyjścia na koncerty, ale też do ożywienia CRK-owej przestrzeni. Jeśli macie pomysł na jakiś występ, macie swoją sztukę albo publikacje do wystawienia czy coś do przekazania, oddajemy przestrzeń wam. Niech będzie to eksperyment, który pomoże potem w większej skali zrobić ciekawy i globalny bookfair.

Planujemy też i namawiamy was do wzięcia w otwartym zgromadzeniu ogólnym dotyczącym bookfairu i wszystkiego dookoła niego. Najpewniej na dziedzińcu CRK stworzymy przestrzeń spotkania, w której będzie mogła wziąć każda osoba zainteresowana bookfairem, żeby dowiedzieć się, co jeszcze jest do zrobienia i w jaki sposób można to wydarzenie wzbogacić, czy też włączyć się w ten proces z własnymi pomysłami, chęciami i wizją.

Stańmy się autonomiczne razem i posłuchajmy trochę dobrej muzyki. Do zobaczenia!

Nieczytelne i osoby

Co?

Benefit na wrześniowy bookfair

Gdzie?

Centrum Reanimacji Kultury, Kazimierza Jagiellończyka 10c/d, Wrocław

Kiedy?

5 sierpnia 2023, od 18:00

Kto?